ЦІНИ


Вибирай свій план

Amount of space

Bandwidth per month

E-mail accounts

MySql databases

24h support

Економ

3500

гривень

на місяць

30GB

300GB

3

3

Стандарт

4500

гривень

на місяць

100GB

500GB

5

5

Оптимальний

6500

гривень

на місяць

Unlimited

1000GB

Unlimited

Unlimited

Юридичним особам
Загальна система оподаткування від 1800 гривень
Спрощена система оподаткування від 1440 гривень
Фізичним особам-підприємцям
Загальна система оподаткування від 1800 гривень
Спрощена система оподаткування від 1200 гривень

Вартість за місяць бухгалтерського аутсорсингу

 

Ведення бухгалтерського обліку

Букер Україна

 

Вашій організації необхідно створення повної звітності про її діяльність, але ви уявляєте собі роботу з цифрами як у страшному сні? Скористайтеся послугами компанії Букер Україна!     Доручіть нам виконання найскладніших завдань і забудьте про цю головну біль.

У наші дні існує велика кількість різних фірм і компаній, що пропонують послуги бухгалтерського супроводу. Однак лише деякі з них дійсно мають той високий рівень професіоналізму, який вони обіцяють своїм клієнтам. Всім відомо, що ведення бухгалтерського обліку є вкрай серйозним і відповідальним справою, від якого залежить не тільки успішне ведення бізнесу, але і саме питання існування компанії. Саме тому подібні послуги найкраще замовляти тільки перевіреним і досвідченим агентствам, що мають у своєму послужному списку чималий перелік позитивних відгуків від вдячних клієнтів. «Букер Україна» пропонує вашій увазі послуги бухгалтерського супроводу. Ми з радістю забезпечимо для вас повний спектр всіх існуючих заходів у сфері ведення бухгалтерії. Зокрема, наша компанія надає своїм клієнтам такі бухгалтерські послуги:

складання та здача звітності
ведення кадрового діловодства
відновлення бухгалтерського обліку
консультування з надання бухгалтерських послуг
допомога в заповненні декларації 3-ПДФО.

Окремо варто відзначити, що ми також пропонуємо всебічну допомогу і підтримку підприємствам малого бізнесу на взаємовигідних умовах. Однак діяльність Букер Україна не обмежується тільки лише вищепереліченими окремими послугами.

Пріоритетний напрямок діяльності нашої компанії полягає в тому, щоб співпрацювати з клієнтами на постійній основі і, таким чином, взяти на себе ведення їх бухгалтерії в комплексі. Саме такий формат співпраці, комплексні бухгалтерські послуги, дозволяє нам повною мірою гарантувати дійсно надійний і професійне ведення бухгалтерії наших клієнтів.
Цей базовий пакет послуг включає в себе цілий ряд необхідних і корисних заходів, організоване і послідовне виконання яких буде підтримувати фінансові справи вашої компанії в повному порядку. Зокрема, послуги комплексного ведення бухгалтерського обліку складаються з:
складання та обробки різних форм податкової та бухгалтерської звітності,
підготовки банківських документів,
роботи з будь-якими видатковими статтями вашої компанії (зарплати, виплати, премії та інші витрати),
ведення господарського обліку та виконання відповідних операцій,
підготовки звітності для Пенсійного та інших фондів ітд.

Як ви самі розумієте, професійне ведення бухгалтерського обліку не може коштувати дуже дешево. Проте ми завжди намагаємося йти назустріч клієнтам і тому розробляємо для них різні спеціальні цінові пропозиції.

Якщо вас цікавлять докладні дані за вартістю наших бухгалтерських послуг, то ви легко можете знайти всю необхідну вам інформацію в розділі «Ціни» нашого сайту.

Букер Україна є серйозною бухгалтерською компанією з значним послужним списком, тому ми надаємо своїм клієнтам тільки по-справжньому якісні і гарантовано ефективні послуги.
Аутсорсинг у бухгалтерському обліку – переваги?

Незважаючи на те, що в сучасному бізнесі вже давно послуги з ведення бухгалтерського обліку надає безліч фірм (і вже давно дійсно є, з чого вибирати) – безліч підприємців просто не усвідомлюють переваг, які є у такого способу ведення бухгалтерської звітності; перерахуємо їх більш повно. Отже, ваша компанія:

– Своєчасно і в повному обсязі виконає податкові зобов’язання;
– Оптимізує витрати: часто постійний «свій» бухгалтер просто не задіяний на повну силу – а послуги класного фахівця на ринку праці завжди коштують дорого. У багатьох випадках зручніше найняти фірму, яка надасть приватні бухгалтерські послуги;
– По-справжньому мінімізує всі ризики, пов’язані зі штрафними санкціями. Сучасне законодавство дуже заплутано: чекати штрафу можна звідки завгодно. Тільки справжній фахівець (яким за визначенням має бути представник зовнішньої бухгалтерської контори) може запобігти практично будь-які неприємні наслідки;
– Знайде можливість отримання консультації з будь-яких питань, пов’язаних з бухгалтерським обліком.

  • Людський фактор

Не забувайте і про наступне – замовляючи послуги з ведення бухгалтерського обліку, ви мінімізуєте вплив людського фактора. Ваш бухгалтер може з різних причин просто фізично не в змозі виконати покладені на нього завдання. У випадку з найнятої фірмою питання вирішується досить просто: залученням іншого фахівця. При цьому в сучасних фірмах такого роду робота побудована універсально: будь-який бухгалтер компанії з легкістю замінюється іншим її представником за рахунок уніфікованої системи роботи.

  • Умови партнерства

Природно, як і на будь-які процеси сучасного бізнесу, на приватні бухгалтерські послуги завжди повинен складатися договір, в якому будуть враховані всі особливості та нюанси взаємодії партнерів у сфері бухгалтерських послуг. Такий документ, насамперед, є гарантом якості наданих послуг. При цьому в договорі завжди визначається відповідальність (у тому числі матеріальна) за помилки у звітності кампанії, яка надає послуги. У будь-яких ситуаціях саме цей пункт дозволить компанії спокійно займатися основною діяльністю – не відволікаючись на всілякі нюанси податкового законодавства.
Послуги бухгалтерського супроводу (для ПП, ТОВ та інших юридичних осіб)
Компанія Букер Україна пропонує бухгалтерський супровід фірм з різними формами юридичної особи. Справа в тому, що послуги бухгалтера для ПП дещо відрізняються від повноцінного бухгалтерського супроводу ТОВ, ВАТ або ЗАТ. Вартість такого супроводу, звичайно ж, повинна також різнитися. Ми гарантуємо Вам, що при формуванні цінової політики враховуємо всі нюанси і ніколи не збільшуємо ціни необгрунтовано.
Свої тонкощі існують і в бухгалтерському обліку підприємств у різних галузях діяльності. Наші фахівці не тільки володіють усіма тонкощами бухгалтерського обліку, а й можуть дати кваліфіковані поради з оптимізації податкового обліку та бухгалтерського супроводу та бухгалтерського аудиту для кожного конкретного виду підприємства