БУХГАЛТЕРСЬКІ ПОСЛУГИ

Юридичним особам
Загальна система оподаткування від 1500 гривень
Спрощена система оподаткування від 750 гривень
Фізичним особам-підприємцям
Загальна система оподаткування від 1500 гривень
Спрощена система оподаткування від 750 гривень

 

Бухгалтерські послуги
від компанії Букер Україна

Надання бухгалтерських послуг
Наш центр бухгалтерського обслуговування з багаторічним досвідом роботи пропонує свої послуги, пов’язані з такими питаннями, як ведення кадрового діловодства, бухгалтерський облік у сфері послуг, а також інші послуги бухгалтерського обслуговування. Надання послуг з бухгалтерського обслуговування фахівцями нашої компанії – це оптимальні рішення для вашого бізнесу, які повністю задовольнять потреби підприємств усіх форм власності. Надання бухгалтерських послуг нашим центром передбачає індивідуальний підхід до кожного нашого клієнта, що робить послуги бухгалтерського обслуговування доступними і максимально ефективними.

Наші співробітники спеціалізуються на розгляд таких питань, як податок на прибуток, ПДВ, єдиний податок, єдиний соціальний внесок та ін., а також кадровий облік у Львові. Крім того, послуги організації бухгалтерського обліку нашим центром передбачає ведення бухгалтерського обліку, пов’язаного з питаннями розрахунково-касових операцій, нарахування та виплати заробітної плати, матеріального обліку і т.д. Надання бухгалтерських послуг нашим центром дозволить вашому підприємству здійснювати ефективне ведення податкового обліку та провести оптимізацію оподаткування. Надані бухгалтерські послуги підприємствам та підприємцям здійснюються також у формі підтримки та консультування наших клієнтів з усіх питань, пов’язаним з організацією і веденням податкового та бухгалтерського обліку, а також складання та подання фінансової звітності до податкової інспекції та управління статистики. Пропонований нашим центром бухгалтерський облік транспортних послуг високо оцінений клієнтами, які вже довірили нам ведення свого бізнесу.

Наш центр бухгалтерського обслуговування гарантує надання професійних бухгалтерських послуг, що без сумніву сприятиме успішному і ефективному розвиткові вашого бізнесу.

Бухгалтерське обслуговування

підприємств

 

Ведення бухгалтерського обліку організацій
Досвідчений бухгалтер – це половина успіху в діяльності будь-якої фірми, тому, послуги бухгалтера, а особливо, головного бухгалтера, стали дуже затребувані. Але, проблема полягає в тому, щоб знайти хорошого бухгалтера, здатного на грамотне ведення бухгалтерського обліку організацій. Наша компанія готова надати вам послуги бухгалтерського обслуговування на професійному рівні.

Ми проводимо бухгалтерський супровід ТОВ, ІП, фірм, організацій та будь-яких юридичних осіб в будь-якому обсязі, який вас влаштовує. За допомогою нашої компанії, ведення бухгалтерського обліку вашої фірми, стане абсолютно бездоганним, і ви не будете більше мати ніяких проблем з податковими органами, банками, при зверненні за кредитами, аудиторськими та іншими перевірками контролюючих організацій. Помилки в нашій роботі виключені повністю – це гарантовано! Багато наших клієнтів на практиці переконалися в цьому!

Звернувшись в нашу компанію, ви гарантовано вирішите свої проблеми зі звітністю і бухгалтерський супровід бізнесу вашої фірми буде на вищому рівні. Якщо у вас запущена або недостатньо професійно ведеться фінансова звітність, вирішите свої проблеми з нашою компанією. Висококваліфіковані економісти зі знанням податкового законодавства та фінансово-економічної діяльності підприємства, в найкоротший термін приведуть ваші справи в повний порядок, і вам буде не про що турбуватися – ефективність вашого бізнесу буде забезпечена!

У нашій фірмі індивідуальний підхід до кожного клієнта і вартість бухгалтерського супроводу може стати для вас приємним сюрпризом.

Ведення

бухгалтерського обліку

 

Ведення бухобліку організацій у Львові
Фахівці нашої компанії пропонують професійні рішення з ведення податкового та бухгалтерського обліку, а також податкового планування. Ведення бухгалтерського обліку у Львові нашою компанією зможе замінити вам головного бухгалтера, при цьому, вирішення всіх фінансових питань буде здійснено на найвищому рівні. У разі необхідності, нашими фахівцями може бути проведено відновлення бухгалтерського обліку. Львів кишить пропозиціями про бухгалтерських послугах, але якщо вам необхідно дійсно професійне ведення бухобліку організацій у Львові, то наша компанія гарантує вирішення проблеми якісно і в найкоротші терміни.

Наші фахівці завжди зможуть відновити загублені, або відсутні первинні документи, професійно скласти відсутні фінансові звіти. Відмінне знання чинного законодавства допоможе вашому підприємству уникнути можливих проблем при здійсненні податкових перевірок. Крім того, фахівці компанії завжди зможуть знайти підстави і аргументи для оскарження рішень податкових органів. Ми пропонуємо своїм клієнтам найвигідніші форми співпраці, тому співпраця з нашою компанією стане для вас фінансово вигідним.

Ведення бухгалтерського обліку у Львові нашою компанією, дозволить вам не витрачати кошти на придбання та встановлення програмного забезпечення для роботи бухгалтерії. Ми гарантуємо кваліфіковане ведення бухгалтерії. Львів знає нашу роботу, що підтверджується вдячними відгуками наших клієнтів.

Відновлення

бухгалтерського обліку

 

Відновлення бух обліку
Відновлення бухгалтерського обліку в повному або частковому об’ємі – це одне з основних видів діяльності нашої компанії. Головна перевага нашої роботи полягає в тому, що організація бухобліку буде проведена професійно і в максимально стислі терміни.

Відновлення бух обліку проводиться за такими позиціями: Аналіз фінансової діяльності підприємства та організація бухгалтерського обліку, обробка та сортування наявної документації, оцінка відповідності документів та правильності оформлення регістрів. Виявлення відсутніх або недостовірних документів. Відновлення фінансової звітності, бухгалтерських та податкових регістрів. При необхідності – відновлення первинної документації. Підготовка уточненої бухгалтерської та податкової звітності за відновлюваний період. Перевірка правильності нарахованих і сплачених податкових платежів * Відновлення бухгалтерського обліку ТОВ або іншої комерційної організації з будь-якої організаційно-правовою формою згідно з усіма вимогами чинного законодавства. * Бухгалтерський аутсорсинг або консультування щодо подальшого ведення бухгалтерського обліку організації.

Робота з нами буде вигідна для вас як в плані фінансів, так і в плані економії часу. Відновлення бухобліку проводиться фахівцями з багаторічним практичним досвідом роботи, і їх кваліфікація підтверджена численними позитивними відгуками клієнтів у Львові. Фахівці нашої компанії у Львові розбираються у всіх тонкощах і «підводні камені» законодавства, в питаннях, пов’язаних з веденням обліку та складанням звітності підприємств різних галузевих профілів. Наша робота побудована таким чином, щоб діяльність вашого підприємства була максимально ефективною, а всі фінансові ризики були зведені до мінімуму.

Аутсорсинг

бухгалтерських послуг

 

Організація ведення бухгалтерського обліку за допомогою аутсорсингу
В останні роки в Україні широко поширюється бухгалтерський аутсорсинг. Львів, також став активно користуватися цією послугою. Наша компанія пропонує своїм клієнтам аутсорсинг бухгалтерських послуг – вигідний і сучасний спосіб бухгалтерського забезпечення діяльності підприємства. Аутсорсинг бухобліку від наших фахівців дозволить вашому підприємству значно полегшити ведення бухгалтерського та податкового обліку, і в той же час, повністю вирішити всі проблеми, пов’язані зі складанням фінансових звітів, договорів. > Організація ведення бухгалтерського обліку за допомогою аутсорсингу фахівцями нашої компанії включає в себе надання будь-якого, необхідного обсягу послуг з ведення фінансової звітності підприємствам будь-якої форми власності.

Аутсорсинг бухгалтерського обліку у Львові від нашої компанії пропонується в різних варіантах співробітництва, що дозволить вам повністю зосередитися на бізнесі. Ваша звітність буде в ідеальному порядку, активи в цілісті й збереженості, а податки оптимізовані відповідно до чинного законодавства. Адже, професійний аутсорсинг бухгалтерських послуг, за своєю суттю, є сучасним веденням фінансових справ підприємства з точним дотриманням всіх юридичних нюансів, що просто неможливо при роботі звичайного бухгалтера. Аутсорсинг бухгалтерії нашою компанією передбачає також супровід і консультацію під час податкових або камеральних перевірок. Наші податкові юристи вивчать всі претензії перевіряючих органів, підготують пояснення та заперечення, і при необхідності, оскаржать винесені рішення в Арбітражному суді.

Фактично, звернувшись в нашу компанію, ви будете мати бухгалтерську та юридичну підтримку вашого бізнесу!

Кадровий та

ініціативний аудит

 

Проведення кадрового та обов’язкового аудиту
Якщо засновники або керівництво вашої організації прийняли рішення про проведення перевірки, то обов’язковий аудит від нашої компанії – це саме професійне і вигідне вирішення проблеми. Проведення обов’язкового аудиту нашими фахівцями допоможе виявити недоліки, а згодом, поліпшити ведення бухгалтерського обліку та фінансову звітність організації. Кадровий та ініціативний аудит від нашої компанії дозволить розробити ефективну систему обліку і мінімізувати ризики конфлікту з фіскальними органами, а також можливі ризики майбутніх втрат від перевірок. Кваліфіковані фахівці нашої компанії проведуть ініціативний аудит за необхідний вам період діяльності вашої організації.

Послуги наших співробітників будуть потрібні у випадках зміни власників підприємства, продажу підприємства, для перевірки стану бухгалтерського обліку, а також, у разі необхідності, надання допомоги в роботі вашого бухгалтера. Ініціативний аудит, проведений фахівцями нашої компанії, допоможе вам оптимізувати процес оподаткування та бухгалтерський облік, поліпшити ефективність роботи персоналу, а також прийняти ряд антикризових заходів з метою підвищення ефективності роботи підприємства. Наші фахівці в максимально короткі терміни проведуть аудит кадрового діловодства, що дозволить виявити невідповідності існуючої кадрової документації трудовим законодавством, допоможе знайти найбільш ефективні способи їх усунення.

Крім того, проведення кадрового аудиту дозволить вашій організації оптимізувати список обов’язкових документів кадрового діловодства, а також дасть ефективні рекомендації щодо виправлення виявлених порушень. Таким чином, кадровий аудит від нашої компанії – це ефективний засіб поліпшення роботи підприємства і запорука ваших успіхів!

Оптимізація

податків

 

Оптимізація податкового навантаження на підприємстві
Наша компанія надає повний комплекс послуг з професійного ведення податкового обліку та здійснення податкового планування. Одним з видів діяльності нашої компанії є оптимізація податків підприємств усіх форм власності. Фахівці нашої компанії мають величезний досвід роботи, це дозволяє їм максимально ефективно здійснювати систему заходів, які направляються на зниження податкових зобов’язань та платежів конкретного підприємства.

Оптимізація податкових платежів на підприємстві здійснюється нами з використанням тільки таких методів, які не суперечать чинному законодавству. Оптимізація податкового навантаження на підприємстві, проведена співробітниками нашої компанії, дозволить уникнути складного і багатоступінчастого оподаткування, а також знизити податкові ставки до мінімуму. Оптимізація податків нашими фахівцями побудована з використанням найбільш продуктивною схемою роботи, основою якої є суворе дотримання чинного законодавства для досягнення запланованого рівня фінансового результату. Ми гарантуємо своїм клієнтам оптимальність використання всіх можливостей мінімізації податків. Оптимізація податкових платежів на підприємстві проводиться з урахуванням всіх можливих правових наслідків, тому наші фахівці здійснюють всі заходи з урахуванням змін чинного законодавства, спираючись на досвід і методи роботи податкових органів. Оптимізація податкового навантаження на підприємстві проводиться у суворій відповідності зі специфікою роботи вашої організації, а тому схема роботи є стійкою до різних змін зовнішніх і внутрішніх факторів.

Грамотне податкове планування є запорукою успіху всього вашого бізнесу.

Групи платників

та ставки єдиного податку